Doprava kurierom

od 5€

Zavolajte nám

0911 306 203

od 07:00 do 17:00

Napíšte nám

info@valemo.sk

  • RAVENOL DCT/DSG Fluid 1L

RAVENOL DCT/DSG Fluid je polosyntetický prevodový olej pre dvojspojkové prevodovky (Dual Clutch Gear). RAVENOL DCT/DSG Fluid zaručuje dobrú mazaciu účinnosť aj pri extrémnom zaťažení vo vysokých letných a nízkych zimných teplotách. RAVENOL DCT/DSG Fluid umožňuje prevádzku prakticky bez sklzu a tým je minimálna strata krútiaceho momentu. Zaisťuje nízke opotrebovanie a dlhú dobu životnosti prevodovky. Zníženie spotreby paliva.


BMW 83220440214 ; BMW 83222147477 ; BMW 83222148578 ; BMW 83222148579 ; BMW DCTF-1 ; CHRYSLER 68044345EA ; CITROEN 9734S2 ; FIAT 9.55550-MZ6 ; FORD 1490761 ; FORD 1490763 ; FORD M2C200-D2 ; FORD M2C936-A ; FORD XT-11-QDC ; MB 236.21 ; PEUGEOT 9734S2 ; PORSCHE 4320 ; VOLVO 1161838 ; VOLVO 1161839 ; VW G 052 182 A2 ; VW G 052 529 A2 S


Chemická vlastnosť [=>] čiastočne syntetický

Povolenie výrobcu [=>] VW G 052 182 A2,

Povolenie výrobcu [=>] Audi G 052 529 A2

Povolenie výrobcu [=>] S-Tronic, BMW DCTF-1

Povolenie výrobcu [=>] , BMW 83220440214,

Povolenie výrobcu [=>] 83222148579,

Povolenie výrobcu [=>] 83222148578,

Povolenie výrobcu [=>] 83222147477,

Povolenie výrobcu [=>] FORD 1490763,

Povolenie výrobcu [=>] FORD 1490761,

Povolenie výrobcu [=>] FORD WSS-M2C936-A,

Povolenie výrobcu [=>] FORD USA XT-11-QDC,

Povolenie výrobcu [=>] FORD WSD-M2C200-D2,

Povolenie výrobcu [=>] Chrysler 68044345

Povolenie výrobcu [=>] EA, Peugeot/Citro?n

Povolenie výrobcu [=>] 9734.S2 f?r DCS6

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

RAVENOL DCT/DSG Fluid 1L

  • Kód produktu: Prevodový olej
  • Dostupnosť: Skladom
  • 13.50€

  • Bez DPH: 11.25€

Súvisiace produkty

TOTAL 80W-90 TM GL-5

TOTAL 80W-90 TM GL-5

TOTAL prevodový olej 80W90 TM GL-5 1L ..

6.99€ Bez DPH: 5.83€

Štítky: RAVENOL DCT/DSG Fluid 1L, BMW 83220440214 ; BMW 83222147477 ; BMW 83222148578 ; BMW 83222148579 ; BMW DCTF-1 ; CHRYSLER 68044345EA ; CITROEN 9734S2 ; FIAT 9.55550-MZ6 ; FORD 1490761 ; FORD 1490763 ; FORD M2C200-D2 ; FORD M2C936-A ; FORD XT-11-QDC ; MB 236.21 ; PEUGEOT 9734S2 ; PORSCHE 4320 ; VOLVO 1161838 ; VOLVO 1161839 ; VW G 052 182 A2 ; VW G 052 529 A2 S